..::CiCi KıZLaR::..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
..::CiCi KıZLaR::..

Bütün Kızlar Toplandık...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

bende yazıyım herkez yazıyosa :)

3 posters
YazarMesaj
cemr(e)mre
1.UYARISINI ALDI
cemr(e)mre

Lakap : fıstık içi

bende yazıyım herkez yazıyosa :) Empty
MesajKonu: bende yazıyım herkez yazıyosa :)   bende yazıyım herkez yazıyosa :) EmptyCuma Ara. 21, 2007 2:40 pm

slm ben arkadasım cemreci sayesınde üye oldum çook güzel bi site sadece karısık bıraz flower kendimi tanıtıyım

adım tugce 13 yasındayım orta 2 gıdıyorum corum merkezde yasıyorum...!
adminlerı cook sevdım her konuyla cook ıcten ılgılenıyorlar bı konuyu bıle cvp sız yardımsız bırakmıyorlar saolsunlar cidden mukemmel bır sıte bende bı kac arkadasımı üye yapıcagım bu sıteye herkeze ii vakıtler I love you

ama bısı ıstıcem ben bu sıteye admın olbılır mıyım? herkezı kendı sıteme beklıyorum *******

bu arada yıl bası yaklasıyor gun gectıkce sımdıden herkezin yenı yılı ugurlu ve mutlu gecmesı dıleklerımle santa santa santa

REKLAM YASAK!!!
esra-gulcin
ÇoK YeNiMSi üYe
ÇoK YeNiMSi üYe
esra-gulcin

MesajKonu: Geri: bende yazıyım herkez yazıyosa :)   bende yazıyım herkez yazıyosa :) EmptyCuma Ara. 21, 2007 2:58 pm

hoşgeldn cnm sitede seni inşallah sık görürüz
YoShY_£zG!_AmY
♥♥AsiMSi AdMiN♥♥
♥♥AsiMSi AdMiN♥♥
YoShY_£zG!_AmY

MesajKonu: Geri: bende yazıyım herkez yazıyosa :)   bende yazıyım herkez yazıyosa :) EmptyCuma Ara. 21, 2007 3:08 pm

YA SENİ BU 3. UYARIŞIM OLUYOR SEN SİTEİNN KURALLARINI OKUMADIN HERALDE BURDA İKİ ADMİN VAR ZATEN AYRICA SİTE REKLAMINI TAM VERMESENDE BUNA YELTENMİŞSİN CNM SİTE YENİ AÇILDIĞI İÇİN BİR ŞEY DEMİYORUM BİR TEK HATANI DAHA GÖRÜRSEM BANI YERSİN

1.UYARINI ALDIN..!! Evil or Very Mad

bende yazıyım herkez yazıyosa :)
1 sayfadaki 1 sayfası